Motyvacinio kalbėjimo tikslas nėra istorija, kurioje būtinai turėtum tapti olimpiniu ar paralimpiniu čempionu, turėtum atlikti pasaulinio lygio išradimus ar padaryti pačias pažangiausias inovacijas.

Mano tikslas – parodyti pardavėjams, verslo žmonėms, įmonės darbuotojams daug paprastų, tačiau veiksmingų strategijų, padedančių jiems padidinti pasitikėjimą savimi, atrasti motyvaciją padaryti daugiau, sustoti, susimąstyti ir pakeisti savo gyvenimą.  Žmonės, išklausę mano pranešimų EBIT, Pardavimų formulė bei kitose konferencijose sako, kad motyvacijos spindesys pakeitė požiūrį į darbą, atsakomybę, rezultatus ir išliko iki šiol, bet ne tik dešimt minučių po to, kai nulipau nuo scenos. Tai nuolatinis pokytis. O kartais žmonės tiesiog gali gerai pasijuokti!

Dedikuotas motyvacinis kalbėjimas

Kartu su klientu aptariame konferencijos bei dedikuoto motyvacinio kalbėjimo tikslus ir Tomas Kriščiūnas jums sukurs pristatymą, pritaikytą jūsų įmonės produktui, paslaugoms, esamiems iššūkiams bei šiems tikslams pasiekti.

Motyvacinių kalbėjimų bei story telling mokymai

Mes visi sėdėjome retkarčiais nuobodžiuose pranešimuose, kuriuos rengia įmonės darbuotojai, kurie turi pateikti svarbią informaciją, susijusią su konferencijos tikslais, bet neturi pakankamai įgūdžių tai padaryti efektyviai. Tomas Kriščiūnas taip pat gali mokyti jūsų pranešėjus viešojo kalbėjimo ir sukurti galingus pristatymus, kurie sudomintų ir motyvuotų auditoriją. Norėdami gauti daugiau informacijos, rašykite arba skambinkite!