„Forrester Research Inc.“ Duomenimis apklausti B2B klientai manė, kad:

75% nežinojo apie kliento verslą ir kliento tikslus

70% nebuvo pasiruošę klausimams, į kuriuos klientai norėjo gauti atsakymus

76% pardavėjų, neišmanė savo verslo

77% nesuprato kliento iššūkių bei problemų

78 % neturėjo pavyzdžių ar kliento istorijų, kuriomis galėtų pasidalinti su klientais.

Nesvarbu, ką jūs ar aš darytume, sakytume ar mokytume, kai kurie jūsų pardavėjai niekada nepasikeis. Turbūt numanote, kaip aš su jais susitvarkyčiau.

Jei manote, kad jie yra mokomi, norite padidinti savo pardavimus ir patekti į 26% geriausiųjų, skaitykite toliau…

Pardavimų ir motyvacijos mokymai

Nesvarbu, ar kuriate naują pardavimų komandą, tobulinate esamą komandą, norite padidinti pardavimus ar turite konkrečių problemų dėl pardavimo komandos veiklos aspektų, aš padėsiu jums pasiekti savo tikslus ir padėsiu jūsų pardavimų komandai ženkliai padidinti pardavimus.

Dirbu ir su strateginėmis valstybinėmis Lietuvos įmonėmis, ir su smulkioms-vidutinėmis bei tarptautinėmis bendrovėmis

Specializuotos pardavimų mokymo programos

Vidaus pardavimų mokymo programos gali būti sudarytos taip, kad būtų galima spręsti konkrečias pardavimo ir pardavimo valdymo problemas. Pasakykite savo pardavimų komandos didžiausius iššūkius ir jis beveik neabejotinai juos išspręsime už jus.

Esant reikalui, prieš kuriant pardavimo mokymo programą ir ruošiant pardavimų transformaciją galima atlikti išsamią pardavimų komandos veiklos analizę ir įgūdžių analizę. Tai gali apimti psichometrinį testavimą, pokalbius su pardavimų personalu ir pardavimų vadovybe, apsilankymus vietoje, pardavimų pristatymo medžiagos peržiūrą ir dabartinį pardavimo procesą bei kitus svarbius veiksnius.

Klientai

Tai tik keletas stambesnių organizacijų, kurios pasamdė Tomą Kriščiūną arba kurių darbuotojai dalyvavo jo pardavimo, asmeninio augimo meistriškumo kursuose: AB „Klaipėdos nafta“; UAB „Žalia giria“; UAB „Gelsva“; UAB „Muita“, saugos bendrovė „Argus“, UAB „Medžio stilius“, draudimo bendrovė „Draudimo bitės“, UAB „Vilkritis“ ir daugybė kitų.