Strateginių sesijų moderavimas

Įmonės, bendruomenės laiko esant labai naudinga savo strateginėms arba vertybinėms sesijoms pasitelkti neutralų žmogų. Taip svarbi komandos diskusija, nuo kurios priklausys ateinančių metų įmonės gyvenimas, tampa mažiau įtakojama vadovų, aktyvesnių komandos narių ir visi joje dalyvaujantys žmonės turi galimybę vienodai įsitraukti į strategijos kūrimą.

Sėkminga strateginė sesija gali įvykti tik tada, kai joje visavertiškai dalyvauja bei įsitraukia visų pareigybių įmonės darbuotojai.

Tai reiškia, kad dėmesio centre turi būti žmonės. Juk strateginė sesija – tai asmenų, norinčių kartu siekti konkretaus, bendro tikslo, susibūrimas.

Diskusijų, susirinkimų, konfliktų moderavimas

Susitikimų moderavimas bei palengvinimas yra viena iš svarbiausių užduočių siekiant užtikrinti, kad jūsų susitikimai būtų sėkmingi, o tam, kad efektyviai valdyti susitikimus reiškia žinoti, kaip juos vesti. Todėl išorinis moderatorius įmonės verslo susirinkimuose, diskusijoje, konfliktinių situacijų sprendime tampa vis dažniau naudojamas valdymo įrankis, nes tokiu atveju diskusija vystosi kryptingai, pagal numatytus tikslus bei dienotvarkę.

Susisiek, ir jūsų sesijos, diskusijos bus pilnavertiškesnės bei kokybiškesnės, kas leis darbuotojams jaustis pilnaverčiais įmonės nariais, užtikrins jų įsitraukimą, o įmonei – geriausią rezultatą.