Išmok #smalltalk, susikurk reikalingų draugų ratą ir pakeisk savo gyvenimą

Jei nori padaryti proveržį savo gyvenime, darbe, versle – tau reikės susikurti reikalingų draugų ratą.

Žinau ką kalbu, nes praradęs verslą, namus pirmiausia susikūriau reikalingų draugų ratą.

Kūriau iš naujo. Iki tol viską dariau vienas. Pamoka, kainavusi man prarastus šimtus tūkstančių pinigų, net namus.

Įtraukiau ir seniai užmirštus, naujus ir susipažinau su reikalingais žmonėmis. Nuo buvusių kolegų iš pirmųjų darboviečių iki Saudo Arabijos princo.

Kasdien gaunu laiškų, prašančių pasidalinti savo patirtimi. Noriu, kad ir Tu susikurtum sau reikalingų draugų ratą, kurie keltų tave aukštyn ir padarytum proveržį savo vieninteliame gyvenime.

Galėjau aš – gali ir tu.
Jei to nedarysi, t.y. nuosekliai ir metodiškai nekursi savo draugų rato – labai stipriai rizikuoji nepasiekti išskirtinio rezultato.

Kursų apžvalga:

Išnaudok atsiradusį laiką, investuok į save. Dabar. Pirk šiandien, nes kursų kaina, nepaisant man kainavusių šimtų tūkstančių dabar net su 50% nuolaida – vietoje 120eur, tik 59eur.  Nelik ten, kur esi dabar.

Kartu su video filmuku gausi ir PDF aprašą, bei namų darbų užduotį.

SUSIPAŽINKIM

SUSIPAŽINKIM

Tavo instruktorius – Tomas Kriščiūnas, knygos ”500 dienų su Saudo Arabijos princu. #smūgiai #smalltalk #pokyčiai“ autorius.

Viskas išmokta ir išbandyta savo savo patirtimi. Ilgalaikė ir sėkminga patirtis vadovaujant tarpautinėms įmonėms Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Saudo Arabijoje ir Bahreine.

Gera susipažinti,

Noriu, kad gyventum pilnavertį, įdomų gyvenimą!

Pradėk kurti draugų ratą. Tai visiškai nesudėtinga.

Pradėk šiandien.

Tomas

Lauksiu Tavo klausimų: tomas@pardavimupajegos.lt

Registruokis ir gauk e-kursų 1ą dalį "Išmok #smalltalk ir pakeisk savo gyvenimą" nemokamai

Nuosavybės teisės ir atsakomybės apribojimas:

Mes netikim jokiais “kaip praturtėti per vienerius metus arba tapti milijonieriumi” mokymais. Tikime, atkakliu darbu, įsipareigojimu ir praktinėmis žiniomis.

Mūsų programos informatyvios, edukuojančios ir vistiek reikalaujančios daug atkaklaus darbo, drąsos. Tikime, kad netgi keičiančios pasaulį ir darančios jį geresniu, sujungiančiu žmones iš skirtingų kultūrų, rasių, religijų. Dėl teisinio reguliavimo negalime prisiimti atsakomybės ar tau pavyks mokymų programą, patarimus įgyvendinti ir pakeisti savo gyvenimą. Niekas nei šiuose mokymuose, nei kita informacija internetiniame puslapyje negarantuoja ateities uždarbio, finansinių rezultatų bei neteikia nei finansinių, nei juridinių konsultacijų. Darant sprendimus jūs prisiimate pilną atsakomybę už savo rezultatus, įskaitant fiansinius ir teisinius. Taip pat kaip ir už visą savo gyvenimą. Užsiregistruodami ir įsigydami kursus jūs sutinkate nebandyti lakyti mūsų atsakingų už savo interpretacijas, rezultatus, galimus nuostolius, sprendimus, veiksmus, laiką ar bet kokius kitus galimus netekimus ar žalą prie bet kokių aplinkybių. Visa intelektinė video, žodinė ir kita nuosavybė bei nuosavybės turtinės ir asmeninės neturtinės teisės priklauso autoriui Tomui Kriščiūnui. Griežtai draudžiama kopijuoti, platinti, dalintis, perpardavinėti, dovanoti be autoriaus sutikimo.

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...

×
×

Cart