Tomo Kriščiūno knygos

„Patogiai įsitaisiau odiniame lėktuvo krėsle: prasideda mano kelionė į naują pasaulį, naują gyvenimą“ – tai pirmasis ir intriguojantis šios knygos sakinys. Juo prasideda įtraukiantis pasakojimas apie knygos autoriaus ir pagrindinio veikėjo Tomo Kriščiūno gyvenimo veidrodžio trapumą, ambicijų klystkelius ir išmoktas pamokas, norint įsitvirtinti painiame ir sudėtingame verslo pasaulyje.

Ilgus metus aktyviam versle praleidęs, būdamas sėkmingu pirmaujančios rinkoje bendrovės vadovu, autorius pasakoja intriguojančią istoriją, kaip didelės ambicijos ir užsispyrimas norint pradėti savo asmeninį verslą – sukurti itin madingų kavinių tinklą, gali smogti su didžiausia jėga ir apversti tiek asmeninį, tiek profesinį gyvenimą aukštyn kojomis.

Graži idėja, įgavusi kūną pasaulinės ekonominės krizės metu, sparčiai plinta po visą šalį – atidaromi nauji kavos namai didžiausių Lietuvos miestų prekybos centruose, imami milžiniški kreditai norui toliau plėstis ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, asmeninės gerovės augimas netrukus virsta pelenais. Žlunga ne tik verslas, bet ir ilgai puoselėti asmeniniai santykiai.

Tikrais faktais paremtoje lietuvio istorijoje „500 dienų su Saudo Arabijos princu“ pasakojama kaip pradėtas paieškų kelias, nukritus iki “dugno“, bandant keltis bei tiestis po patirtų smūgių ir klijuojant paskutines likusias realybės duženas, nuveda šios kelionės autorių į visai kitą kultūrą – į Saudo Arabijos ir Bahreino Karalystes, kur jis tampa asmeniniu Saudo Arabijos princo patikėtiniu plėtojant archyvavimo verslą. Nepalaužiamas vieno žmogaus užsispyrimas, tikėjimas, stiprybė bei susikaupimas, nuoširdumas ir atvirumas padėjo žengti link naujo pasaulio, naujo suvokimo apie gyvenimą, kuris niekada nebebus toks, koks buvo.

ATSILIEPIMAI

„Geriau baisi pabaiga nei nesibaigianti baimė" – ši frazė mane išgelbėjo tik pradėjus skaityti knygą pastūmėdama priimti ilgai kamavusi asmeninį sprendimą, kuriam vis laukiau dėkingesnio laiko ir palankesnio oro. Knyga išskirtinai puiki trypčiojantiems, įstrigusiems svarstymuose ar verslo nevilty. Tai tarsi esminių gyvenimiškų patirčių ir patarimų klodas: bendravimo subtilybės, verslumo & pardavimų įžvalgos (ypač aktualu norintiems dirbti sau), kelionių maršrutai, arabų kalbos pradžiamokslis, skaniom porcijom pateiktos istorinės žinios (net jų nemėgstantiems bus ką prisiminti), disciplinos ir „apsinuoginimo" privalumai. Turininga, spalvinga ir nuoširdumo kupina knyga. #laikassau #visadayraiseitis #imkiteirskaitykite
Eleonora Sakalauskaitė
Kainodaros ekspertė, Pricing.lt įkūrėja, Strateginių iniciatyvų vadovė, Swedbank
Tomo knygą pavadinčiau Gyvenimo mokyklos vadovėliu, kuris tinka kiekvienam. Visi jos skyriai moko atrasti gyvenimą. Knyga labai įdomi, įkvepianti, padrąsinanti, palaikanti ir skatinanti pokyčiui. Net jeigu nereikia pokyčių, visada yra aukščiau! Knyga motyvuoja mane būt geresne nei vakar, mažuose ar dideliuose dalykuose. Skaitydama identifikavau savo minusus, ir džiugu, nes žinau, kad juos galiu paversti savo pliusais. Knyga lengvai skaitosi, bet giliai dedasi į širdį ir protą. Ačiū Tomai, kad daliniesi ir įkvepi!
Agnė Jakubauskienė
Projektų vadovė VšĮ Plaukimo klubas "Banga"
Apie knyga: įdomu ką čia Jis parašė. (Atsisiunčiau audio formatu). Pradėjus klausyti kažkas užkabino. Įdomiai rašo... , ne ne tai. žodžiu įtraukė taip, kad negalėjau atsitraukti. privertė susimastyti. Radau daug gerų motyvacinių klausimų kurie veda į veikimą, darymą, gyvenimo keitimą. Dabar noriu popierinio varianto savo lentynoje tam kad galėčiau atsiversti ir dar kartą paskaityti kai kuriuos skyrius bei atsakyti sau į kilusius klausimus. Ačiū radau įkvėpimo, motivacijos keistis
Paulius Kliučininkas
"Print In Time" skaitmeninės spaustuvės vadovas.