Išmok #smalltalk

Susikurk reikalingų draugų ratą
ir pasiek savo darbo, karjeros, hobio tikslų

Pakelk savo draugų ratą į aukštesnį lygį

Investuok į save

Jei nori padaryti proveržį savo gyvenime, darbe, versle reikės pakelti į aukštesnį lygį savo draugų ratą.

Tavo įtaka yra tokia, kokios pažintys yra tavo draugų rate, tavo networke.

Žinau ką kalbu, nes vėl iš naujo sugrįžęs į gyvenimą, iš naujo pradėjęs dirbti versle pirmiausia kūriau reikalingų draugų ratą ir pažintis. Kūriau iš naujo.

Iki tol viską dariau vienas.

Tai buvo pamoka, kainavusi man prarastus milijonus pinigų, net namus.

Į pažinčių ratą įtraukiau ir seniai užmirštus, ir pažįstamus. Nebūtinai draugus, bet reikalingais žmonėmis savo asmeniniams tikslams pasiekti. Nuo buvusių kolegų iš pirmųjų darboviečių iki Saudo Arabijos princo.

Kasdien gaunu laiškų, prašančių pasidalinti savo patirtimi. Noriu, kad ir Tu susikurtum sau reikalingų draugų ratą, kurie keltų tave aukštyn ir padarytum proveržį savo karjeroje, savo gyvenime.

Galėjau aš – gali ir tu.

Susipažinkime

Tavo treneris – Tomas Kriščiūnas

Knygų „500 dienų su Saudo Arabijos princu“, #smūgiai #smalltalk #pokyčiai“ bei „Duok mums aiškumo“ autorius.

“Viskas išmokta ir išbandyta savo patirtimi. Ilgalaikė ir sėkminga patirtis vadovaujant tarpautinėms įmonėms Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Saudo Arabijoje ir Bahreine.”

Išmok #smalltalk

Registruokis dabar

Investuok į save. Dabar. Pirk šiandien, nes kursų kaina, nepaisant man kainavusių milijonų ir daugybę bandymų valandų 120eur

120€

Įmonėms + PVM

Kiekvienas seminaro dalyvis po seminaro galės:

Suvokti kaip svarbu turėti tinkamą pažinčių ratą ir kaip jos gali pakeisti gyvenimą

Be streso prieiti prie reikiamo žogaus ir pradėti pokalbį

Išmoks trumpai ir aiškiai prisistatyti

Pasakyti savo tikslą

Virtulaus pokalbio ABC

Būdus, kaip išlaikyti pažinčių ir draugų ratą

Išmok #smalltalk

susikurk reikalingų draugų ratą

Kursų apžvalga:

Išnaudok atsiradusį laiką, investuok į save. Dabar. Pirk šiandien, nes kursų kaina, nepaisant man kainavusių šimtų tūkstančių tik 120eur.  Nelik ten, kur esi dabar

Nuosavybės teisės ir atsakomybės apribojimas:

Mes netikim jokiais “kaip praturtėti per vienerius metus arba tapti milijonieriumi” mokymais. Tikime, atkakliu darbu, įsipareigojimu ir praktinėmis žiniomis.

Mūsų programos informatyvios, edukuojančios ir vistiek reikalaujančios daug atkaklaus darbo, drąsos. Tikime, kad netgi keičiančios pasaulį ir darančios jį geresniu, sujungiančiu žmones iš skirtingų kultūrų, rasių, religijų. Dėl teisinio reguliavimo negalime prisiimti atsakomybės ar tau pavyks mokymų programą, patarimus įgyvendinti ir pakeisti savo gyvenimą. Niekas nei šiuose mokymuose, nei kita informacija internetiniame puslapyje negarantuoja ateities uždarbio, finansinių rezultatų bei neteikia nei finansinių, nei juridinių konsultacijų. Darant sprendimus jūs prisiimate pilną atsakomybę už savo rezultatus, įskaitant fiansinius ir teisinius. Taip pat kaip ir už visą savo gyvenimą. Užsiregistruodami ir įsigydami kursus jūs sutinkate nebandyti lakyti mūsų atsakingų už savo interpretacijas, rezultatus, galimus nuostolius, sprendimus, veiksmus, laiką ar bet kokius kitus galimus netekimus ar žalą prie bet kokių aplinkybių. Visa intelektinė video, žodinė ir kita nuosavybė bei nuosavybės turtinės ir asmeninės neturtinės teisės priklauso autoriui Tomui Kriščiūnui. Griežtai draudžiama kopijuoti, platinti, dalintis, perpardavinėti, dovanoti be autoriaus sutikimo.

×
×

Cart